0723341756
ניתן ליצור קשר גם בטלפון: 0723341756
*
*
*
*

תקליטן לאירועים

תקליטן לאירועים

כאשר אתם מחפשים תקליטן לאירוע מה אתם בעצם מחפשים?

תקליטן לאירוע הוא אינו מישהו שמגיע אך ורק כדי להשמיע מוזיקה לריקודים ומוזיקה בשעת קבלת הפנים והישיבה לשולחנות (את זה כמעט כל אחד עם קצת ידע טכני ואוסף של שירים יכול לעשות). תקליטן לאירועים הוא איש מקצוע מנוסה ומעודכן, בעל ידע נרחב במוזיקה על כל סוגיה וסגנונותיה ובעיקר בעל יכולת "לקרוא" את הקהל ולספק לו את מה שהוא צריך כדי לחגוג.

תקליטן לאירועים
זה מה שרובנו מחפשים כאשר אנחנו מחפשים תקליטנים לאירועים; אנשי מקצוע עם יכולות וכשרון, שעושים את עבודתם על הצד הטוב ביותר אך עם זאת שתקלוט ומוזיקה בשבילם אינה אינם רק עבודה. אלה אנשים שנושמים וחיים מוזיקה, שיודעים לשלב בין ישן וחדש, בין להיטי עבר להווה, לשמח ולהרקיד אך גם לרגש.

תקליטן לאירועים – מה חשוב שיהיה לו

אז כמו שכבר נאמר, קודם כל, חשוב ביותר שיהיו לו הידע וההבנה הנדרשים לצורך התקלוט, שיהיה רציני, מקצועי ומסור לעבודתו. חשוב שיהיה גם ציוד מתקדם ואוסף מוזיקלי נרחב המורכב ממגוון סגנונות כדי שאתם תוכלו לבחור בהתאם לטעם ולהעדפות שלכם. כך גם בשעת האירוע ניתן יהיה לתת מענה ראוי וליצור אווירה מוצלחת.

תקליטן לאירועים לא אמור להגיע עם פלייליסט שלם לאירוע כולו. בפגישת ההיכרות בני הזוג יוכלו לבחור את הסגנון הכללי אותו הם מעדיפים ומספר שירים אהובים, אך חשוב שלתקליטן יהיה מרווח תמרון וכישרון אלתור בהתאם למתרחש על רחבת הריקודים.

תקליטנים לאירועים – בואו להכיר את Just DJ's

לא כל תקליטן לאירוע יודע לעשות זאת כשורה ולכן ישנם תקליטנים לאירועים טובים יותר ופחות. Just DJ's מתמחים בתקלוט לאירועים ומתעסקים אך ורק במוזיקה. כל אחד מארבעת חברי הצוות עוסק במוזיקה גם מחוץ לשעות העבודה, אם ביצירה, אם בהקלטה ועם בעריכה, כך שהניסיון שיש לכל אחד מהם בתחום הוא רב.

אל האירוע עצמו מגיעים שני תקליטנים (דאבל די ג'ייז) עם עמדת תקלוט כפולה, כך שבכל רגע ורגע ובשיתוף פעולה אידיאלי, האחד מנגן סגנון מסוים בעוד השני מוכן לעבור לסגנון אחר ליצירת מיקס מושלם. כמו כן, כאשר ישנם שני תקליטנים במקום אחד קיימת האפשרות להיות קשובים לקהל ביתר תשומת לב ולהגיב בהתאם ובמהרה.

אז Just DJ's עוסקים במוזיקה בלבד אבל עובדים גם עם נגנים ורקדניות אומנותיות (שניתן לשלב באירוע), עם ספקי אטרקציות, פירוטכניקה, זיקוקים, אפקטים מיוחדים ועמדות משחק וירטואליות, כך שאתם יכולים לבחור בתוספות כרצונכם.