0723341756
ניתן ליצור קשר גם בטלפון: 0723341756
*
*
*
*

תקליטן לחינה

תקליטן לחינה

Just Dj's שולחים לכם תקליטן לחינה!

עבור זוגות רבים, אירוע החינה הוא לא פחות חשוב מהחתונה עצמה, וכפי שהם שישקיעו באולם מעוצב, קייטרינג גורמה או תקליטן מקצועי בחתונה, כך גם יעשו לפני מסיבת החינה. רוצים ייחודיות, מקצועיות ומוסיקה טובה ומגוונת? תקליטן לחינה של Just Dj's יפתח לכם את העיניים והאזניים, כי אין כמוהו בשום מקום אחר... בואו לגלות למה!

חינה היא מסיבה חגיגית וצבעונית שמתקיימת לכמה שעות בודדות, אך עם זאת ההכנות אליה לא מעטות ונמשכות ימים ארוכים. ומשום שמדובר במאורע שמח במיוחד, המוסיקה היא מרכיב דומיננטי מאוד.

תקליטן לחינה של Just Dj's - לאירועים מיוחדים ושמחים

כל מי שחוגג חינה, חתונה או אירוע אחר שואף לעשות משהו מיוחד שלא עשו עוד לפניו; אם בהוספת זיקוקים בעת שבירת הכוס, אם במעגל מתופפים קיצבי ועליז ואם בהעסקת די ג'יי מוכשר שיעשה כמה מיקסים טובים ללהיטים הגדולים של התקופה. מחפשים קצת מקוריות בחינה? אנחנו הפתרון שלכם!

תקליטן לחינה
האורחים שלכם, הכישורים שלנו

במה אנחנו טובים?

- עבודה בצוות ויעילות - תמיד נגיע בצוות שמגבה אחד את השני ומיומן לעבוד ביחד ובכיף. התקליטנים שלנו כשרוניים ומקצועיים בעריכת מוסיקה וניגון שירים במיקסים נהדרים שנערכו באולפן הקלטות מקצועי וגם בלייב במהלך האירוע עצמו כשהם פועלים שניהם על עמדה כפולה מרהיבה.

- רקדניות, בלונים, פירוטכניקה ועוד - רוצים לעשות דברים שרואים רק במקומות נדירים? Just Dj's מציעים לכם לשלב באירוע מיצגים ומופעים, ריקודים שינעימו את זמנם של המוזמנים בזמן קבלת הפנים או הארוחה ועוד ועוד.

- אטרקציות גם לילדים - הילד מקטר כי הוא לא נהנה? אנחנו חושבים גם על תעסוקה לילדים. משחקים וסימולטורים, עמדות מולטימדיה מהמשוכללות ביותר, שולחנות משחק מרתקים וכיוצא באלה זמינים לכם לכל סוג של אירוע, כי כשהילדים נהנים ועסוקים באירוע, אתם יכולים להמשיך לחגוג שעות ארוכות.