0723341756
ניתן ליצור קשר גם בטלפון: 0723341756
*
*
*
*

DJ לחתונה

DJ לחתונה

רק לא מזמן הוצעה ההצעה והחלטתם להתחתן והנה כבר מגיע המועד לבחור מקום, ספקים, אנשי מקצוע ונותני שירותים, כמו כל זוג אתם וודאי חפצים בחתונה מושלמת, ללא פגם, חתונה מרהיבה וחלומית, מרשימה וייחודית.

חתונה בקיץ, באביב או בסתיו, חתונה קטנה או גדולה, גן או אולם אירועים, בחוץ או בפנים, מטבח מקומי או קייטרינג חיצוני, בר רגיל או אקטיבי, כל אלה הן אפשרויות מתוכן אתם יכולים לבחור באופציה זו או אחרת. אך בכל חתונה, אין זה משנה היכן היא נערכת ומתי, כמה מוזמנים ישנם ומהן המנות שיוגשו – שירותי צילום ותקלוט הם הכרח.

dj לחתונה
לבחור DJ לחתונה ולעשות זאת בחכמה

לפני שבוחרים DJ לחתונה כדאי לערוך סקירה מקדימה, בחירת DJ לחתונה שיתקלט בערב החשוב בחייכם היא אינה החלטה של מה בכך, לכן אם אין תקליטן שאתם בטוחים לגביו במאת האחוזים מומלץ לשוחח ולהיפגש עם כמה מהם.

לשאול שאלות, להעלות כל שאלה ותהייה שחולפת בראשכם, לקבל הסברים, לבחון את היחס שאתם מקבלים, לוודא שישנה הקשבה והבנה. לא להתבייש לבקש לראות תמונות מאירועים או פרטי התקשרות עם לקוחות שקיבלו מהם שירות (על מנת לקבל חוות דעת ממקור ראשון) ולהדגיש מה אתם רוצים ומה חשוב לכם.

מטרתנו בחברת Just DJ's היא לספק לכם מענה איכותי ובסטנדרטים הגבוהים ביותר, אנחנו ארבעה תקליטנים מומלצים המתעסקים במוזיקה גם מחוץ לשעות העבודה שחברו יחדיו ומתקלטים באירועים יוקרתיים ובחתונות בכל רחבי הארץ.

כמו כן אנו נמצאים בקשר קרוב עם מבחר אנשי מקצוע עמם אנו עובדים ואותם אנו מכירים זמן ארוך, בין השירותים הנלווים שאנו מציעים ניתן למצוא.

הרכבים מוזיקליים ונגנים, רקדניות אמנותיות הרוקדות על במה מיוחדת, מגוון עמדות וירטואליות ושולחני משחק לילדים, שירותי בר אקטיבי, פירוטכניקה וזיקוקים, אפקטים מיוחדים כמו ערפל נמוך ותותחי קונפטי, מגנטים מודפסים עם תמונות מהאירוע הניתנות כמזכרת לאורחים, סידורי בלונים ועוד.

העקרונות המנחים אותנו בעבודתנו הם מקצועיות בלתי מתפשרת, עדכניות ורמה גבוהה במיוחד, מיקסים ורימיקסים מיוחדים ומקוריים בעריכתנו, עמדת די ג"יי כפולה (שני תקליטנים בכל אירוע), בואו לראות ולשמוע מאיתנו כיצד יכולה להיות האווירה גם בחתונה שלכם.