0723341756
ניתן ליצור קשר גם בטלפון: 0723341756
*
*
*
*

חברת תקליטנים

חברת תקליטנים

התחלתם לתכנן את האירוע שלכם? אתם וודאי מעוניינים שהוא יהיה מיוחד במינו, שונה מכל שאר האירועים, מכל אותם אירועים שכל אחד מאיתנו מוזמן אליהם, אם כן, אחד האלמנטים המהותיים שאחראים להצלחתו של אירוע, כל אירוע, הוא המוזיקה.

חברת תקליטנים
המוזיקה היא זו שיוצרת את האווירה, שמייצרת את התחושות, היא זו שגורמת לבעלי האירוע וכמובן לאורחים לשמוח, לרקוד ולהנות, אך היא גם יכולה לעשות את ההיפך. אם המוזיקה אינה משובחת, אם השירים והמיקסים המתנגנים אינם ברוח האירוע, אם אינם מגיעים בזמן הנכון או בסדר הנכון, אם התקליטן אינו קשוב לקהל האווירה כולה נפגעת.

ההבדל בין תקליטן עצמאי לבין חברת תקליטנים.

מי שאוחז במושכות ומי שתפקידו לוודא שרוב האורחים יקומו מכיסאותיהם אל עבר רחבת הריקודים ולגרום להם להישאר שם ולהנות מכל רגע הוא די ג'יי כמובן. הוא גם זה שאמור לדעת מתי לנגן מה, כיצד להרים ולהלהיב את הקהל ובאיזה מוזיקה לבחור בכל שלב ובכל רגע נתון באירוע.

אז אפשר לבחור בתקליטן העובד בצורה עצמאית, שמגיע לבדו ומבצע את עבודתו ואפשר לבחור בחברת תקליטנים מקצועית. Just DJ's היא חברת תקליטנים – ארבעה תקליטנים שלכל אחד מהם עבר עשיר וניסיון רב שנים בתחום, ארבעה תקליטנים שחברו יחדיו כדי לספק לכם חוויה מוזיקלית בלתי נשכחת ביום האירוע שלכם.

אל כל אירוע מגיעים שני תקליטנים ובשיתוף פעולה מלא, תוך קריאה אפקטיבית של הקהל ועל ידי מיקסים ורימיקסים מקוריים, להיטים חדשים וישנים שעובדו מחדש, מש אפים וגרסאות ייחודיות יוצרים אווירה מרגשת ומשמחת במיוחד.

אתם מוזמנים לסייר ברחבי האתר, להתוודע אלינו ואל עבודתנו, אל האטרקציות ובעלי המקצוע עמם אנו עובדים (נגנים, רקדניות, מעגלי תופים, מייצגים ונוספים), לצפות בתמונות ולקבוע עמנו פגישת הכרות.